Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatnoœci. OK, rozumiem

dzisiaj jest 29 Listopada imieniny obchodzi: Błażej, Walter, Fryderyk

baner.jpg

zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną

         m e n u:
menu

 

Partner handlowy

BD_logo.jpg (8896 bytes)

SP_logo.jpg (15536 bytes)

.:: Wydawnictwo K.S. PASJA ::.

KSIĄŻECZKI   EDUKACYJNE

Format B5, s. 100, oprawa foliowana

Cena detal. egz. 8,50 zł


Format 105*235mm, s. 48

Oprawa lakierowana.

Książeczki przeznaczone są dla dzieci 5-6 letnich. Książeczki odkrywają przed dzieckiem świat liczb i tajemnice pisania liter. Zestaw ćwiczeń, dzięki którym dziecko może połączyć naukę pisania liczb i liter z zabawą, polegającą na kolorowaniu, odwzorowywaniu i przeliczaniu. Dzieci poznają kolory, kształty, stosunki przestrzenne, wielkość i odległość.

Cena detal. egz. 6,99 zł

     

Seria "Żółw uczy i bawi"

Format 205*295mm, s. 40

Oprawa lakierowana.

Zestaw ćwiczeń, który pomoże każdemu dziecku opanować trudna sztukę pisania. Ćwiczenia urozmaicone są zabawami tak pomyślanymi, by zapewniły miły przerywnik w pracy, a także kształciły sprawność manualną. Zestaw ciekawych ćwiczeń umożliwia dziecku 5-6 letniemu poznawanie i utrwalanie wiadomości dotyczących bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym oraz kształtowanie pojęć matematycznych.

Tytuł archiwalny

     

Seria dla najmłodszych

Format 200*290mm, s. 24

Oprawa lakierowana.

Seria przeznaczona dla dzieci 5-6 letnich. Zawiera doskonały zestaw ćwiczeń do nauki podstaw języka polskiego, niemieckiego i angielskiego. Ćwiczenia w zakresie 24 drukowanych liter alfabetu gwarantują znakomitą zabawę, podczas której dziecko łatwiej się uczy poznawać litery, odczytywać wyrazy. Naukę pisania liter i liczb dziecko może połączyć z zabawą polegającą na kolorowaniu uzupełnianiu, zakreślaniu, zgadywaniu i rozwiązywaniu krzyżówek.

Tytuł archiwalny

Format 200*290mm, s. 84

Oprawa lakierowana.

Celem książeczek jest zaznajomienie dzieci z podstawowymi zwrotami i wyrażeniami z dnia codziennego. Zróżnicowana tematyka słownictwa pozwala dziecku na poznanie wyrażeń związanych z otoczeniem, przedmiotami znajdującymi się w domu i poza nim. Książeczki zawierają ćwiczenia w pisaniu na zmywalnym papierze, a także kolorowane nalepki.

Cena detal. egz. 16,99 zł

   

 

Przyroda polska w czterech porach roku

Format A4, oprawa lakierowa, s. 80

Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-11 lat. Przybliża najpopularniejsze gatunki zwierząt i ptaków. W ciekawostkach zostały opisane osobliwości fauny i flory ojczystej przyrody. Dzięki wspólnej lekturze rodzice i dzieci znajdują odpowiedź na pytania dotyczące przyrody polskiej. Książeczka bogato ilustrowana.

Cena detal. 13,99 zł

 

Uczymy się pisać i liczyć

Format A4, oprawa lakierowana, s. 60, naklejki

Książeczka do nauki pisania, począwszy od literek i cyferek, a na całych wyrazach ukończywszy. Uczymy się pisać prawidłowo literki i cyferki - to motto tej książeczki. Pozycja wydawnicza zawiera także różnego rodzaju zadania matematyczne oraz proste krzyżówki.

Cena detal. 12,0 zł

   

ABC Przedszkolaka (format A4, s. 120),
Baw i ucz się z pasją (format A4, s. 120),


Oprawa lakierowana

Książki zawierają zestawy ćwiczeń, w których dziecko poznaje tajemnice pisania liter i cyfr. Różnorodność czynności gwarantuje znakomitą zabawę, podczas której dziecko łatwiej uczy się poznawać cyfry i litery oraz odczytywać całe wyrazy.

 

19,99 zł         19,99 zł

Moja ulubiona książeczka to zbiór ćwiczeń przeznaczonych dla dzieci w młodszym wieku. Wspomagają one harmonijny rozwój dziecka, aktywizują sfery jego osobowości oraz rozwijają sprawności i umiejętności. Każda strona zawiera rymowankę oraz rysunek do kolorowania. Dzięki słowom tworzącym rymy dzieci nie skupiają swojej uwagi na technice czytania, lecz na treści przeczytanego tekstu. Służy to rozbudzaniu w dzieciach chęci czytania, a także nabywania umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ćwiczenia kaligraficzne pomagają dziecku opanować umiejętność ładnego i czytelnego pisania, sprzyjają usprawnianiu grafomotoryki i doskonaleniu pisania liter. Książeczka zawiera również 10 bajek z rodzaju "Poczytaj mi mamo", a także obrazki związane tematycznie z treścią bajek do samodzielnego kolorowania. Stron 112. Format A4.

Cena detal. 15,99 zł

Format 210*295mm, s. 120 - 180
Oprawa lakierowana.

Książki zawierają zestawy krzyżówek obrazkowych, zabaw logicznych i labiryntów. Przeznaczone są dla dzieci rozpoczynających naukę czytania i pisania. Różnorodność czynności: rysowanie, uzupełnianie, kolorowanie, odgadywanie, zakreślanie gwarantuje znakomitą zabawę. Ćwiczenia urozmaicone są zabawami tak pomyślanymi, by zapewniły miły przerywnik w pracy, a także kształciły sprawność manualną.

   

                           10,99 zł                      16,99 zł                  10,99 zł                              

Mały przedszkolak

"Mały przedszkolak" to książka dydaktyczna przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawiera zestaw ćwiczeń, dzięki którym dziecko może połączyć naukę pisania liter i cyfr z zabawą polegającą na kolorowaniu, odwzorowywaniu i przeliczaniu. Zestaw ćwiczeń, w których dziecko poznaje tajemnice pisania liter i cyfr, gwarantuje znakomitą zabawę, podczas której uczy się poznawać litery, odczytywać wyrazy i cyfry. Ilustracje są tak pomyślane, aby zapewniły miły przerywnik w pracy, a także kształciły sprawność manualną. Format A4. Okładka lakierowana, miękka.

Cena detal. 15,99 zł

Przedszkolaki. Szlaczki , literki, środowisko.

Format A4, s. 60, oprawa lakierowana

Książeczka "Przedszkolaki" zawiera zestaw ćwiczeń wspomagających naukę pisania i porządkowania elementarnej wiedzy przyrodniczej. Różnorodność ćwiczeń gwarantuje dziecku odkrycie tej tajemnicy. Ćwiczenia w zakresie 24 liter alfabetu są tak pomyślane, aby usprawniały manualnie i nauczyły techniki pisania liter, odwzorowywania i mieszczenia w określonych płaszczyznach.
Książeczka ta jest też atrakcyjną propozycją odkrywania przez dziecko tajemnic świata zewnętrznego i przyrodniczego. W oryginalny sposób przygotowuje do życia w rodzinie i społeczeństwie.
Bogata kolorystyka, jasno sformułowane polecenia są zachętą dla dziecka do podjęcia trudu nauki.

Cena detal. 12,00 zł

 

 

 

copyright - Pasja 2005